TechNarts, Mobilefest 2023'ün OSS Kategori Ortağı OlduTechNarts'ın 26-28 Ocak tarihleri ​​arasında İstanbul'da gerçekleşecek Avrasya'nın en büyük Bilişim Fuarı Mobilefest'e katılacağını duyurmaktan onur duyarız. Etkinlik, telekomünikasyon, mobil hizmetler, siber güvenlik vb. sektörlerin en trend konularına en son teknolojiler ve çözümler geliştiren 200'den fazla şirketi ağırlayacak. Dünyanın dört bir yanından etkileyicileri, girişimleri ve endüstri liderlerini bir araya getiren fuar, ağ oluşturmak ve sektör bilgileri ve gerçek hayat deneyimleri hakkında birinci sınıf konuşmacılarla derinlemesine konuşmalar yapmak için harika bir fırsat sağlayacak.

 

OSS Kategori Ortağı olarak etkinliğin bir parçası olmaktan heyecan duyuyoruz! Fuar günleri boyunca gelişmeleri tartışacak, sektördeki sorunlar ve potansiyeller hakkındaki görüşlerimizi ortaklarımız ve müşterilerimizle paylaşacak, önde gelen telekom operatörleri ile çözümlerimizin sahada nasıl bir etkiye sahip olduğunu ve yeni yaklaşımları ve getirdiğimiz çözümleri sunacağız.

 

Mobilefest'te sizinle tanışmaktan büyük mutluluk duyacağız. Fuara katılacaksanız, çözümlerimizi detaylı olarak tanımak için İstanbul Kongre Merkezi'ndeki 8B01 nolu standımıza bekleriz. E-posta adresimiz, info@technarts.com veya TechNarts'ın herhangi bir sosyal medya hesabı aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.