Vizyonumuz

Bilişim sektöründe teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek uyum sağlayan, değişime liderlik eden, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak ihtiyaçlarının etkili bir şekilde karşılanmasını garanti eden, tüm dünyada başarılarıyla tercih edilen uluslararası bir şirket olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin kaynak ve iş verimliliğini sağlamak ve yükseltmek amacıyla bilişim sektöründeki ihtiyaçlarını analiz ederek bilişim ürün ve hizmetleri üretmek.


Bilişim projeleri göz önünde alındığında başarısızlık orası % 80'in üzerindedir. Başarısızlık sebebi olarak zaman planlamasından bütçe planlamasına, nitelikli eleman eksikliğinden iş yapma şekline kadar birçok sebep gösterilmektedir. Fakat bu başarısızlığın en önemli sebebi her pastadan dilim kapma mantığıdır.

TechNarts olarak biz, proje peşinde değil başarı peşinde koşmaktayız. Sadece uzmanlaşmış olduğumuz alanlarda % 100 başarı oranı ile tüm dünyada adından söz ettiren projelere imza attık ve bu durumu devam ettirmek istiyoruz. 

Sadece uzmanlaşmış olduğumuz alanlarda, çözüm ortaklığı yaptığımız müşterilerimizin gereksinimlerini belirlemekten çok gereksinimlerini ortaya çıkarıp iş süreçleri için faydalı olacak çözümler sunuyoruz.